trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 15:48 | |
Sibiřské náměstí | 15:50 | |
Goetheho | 15:51 | |
Nemocnice Bubeneč | 15:52 | |
Zelená | 15:53 | |
Na Santince | 15:55 | |
Juliska | 15:56 | |
U Matěje | 15:58 | |
Špitálka | 15:59 | |
Dyrinka | 16:00 | |
Hanspaulka | 16:01 | |
Sušická | 16:02 | |
Bořislavka | 16:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost