trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 08:29 | |
Sušická | 08:32 | |
Hanspaulka | 08:33 | |
Dyrinka | 08:34 | |
Špitálka | 08:35 | |
U Matěje | 08:36 | |
Juliska | 08:37 | |
Na Santince | 08:38 | |
Zelená | 08:40 | |
Nemocnice Bubeneč | 08:42 | |
Sibiřské náměstí | 08:44 | |
Hradčanská | 08:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost