trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 12:29 | |
Sušická | 12:32 | |
Hanspaulka | 12:33 | |
Dyrinka | 12:34 | |
Špitálka | 12:35 | |
U Matěje | 12:36 | |
Juliska | 12:37 | |
Na Santince | 12:38 | |
Zelená | 12:40 | |
Nemocnice Bubeneč | 12:42 | |
Sibiřské náměstí | 12:44 | |
Hradčanská | 12:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost