trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 11:29 | |
Sušická | 11:32 | |
Hanspaulka | 11:33 | |
Dyrinka | 11:34 | |
Špitálka | 11:35 | |
U Matěje | 11:36 | |
Juliska | 11:37 | |
Na Santince | 11:38 | |
Zelená | 11:40 | |
Nemocnice Bubeneč | 11:42 | |
Sibiřské náměstí | 11:44 | |
Hradčanská | 11:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost