trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 10:48 | |
Sibiřské náměstí | 10:50 | |
Goetheho | 10:51 | |
Nemocnice Bubeneč | 10:52 | |
Zelená | 10:53 | |
Na Santince | 10:55 | |
Juliska | 10:56 | |
U Matěje | 10:58 | |
Špitálka | 10:59 | |
Dyrinka | 11:00 | |
Hanspaulka | 11:01 | |
Sušická | 11:02 | |
Bořislavka | 11:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost