trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 19:54 | |
Sušická | 19:57 | |
Hanspaulka | 19:58 | |
Dyrinka | 19:59 | |
Špitálka | 20:00 | |
U Matěje | 20:01 | |
Juliska | 20:02 | |
Na Santince | 20:03 | |
Zelená | 20:05 | |
Nemocnice Bubeneč | 20:07 | |
Sibiřské náměstí | 20:09 | |
Hradčanská | 20:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost