trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 19:24 | |
Sibiřské náměstí | 19:26 | |
Goetheho | 19:27 | |
Nemocnice Bubeneč | 19:28 | |
Zelená | 19:29 | |
Na Santince | 19:31 | |
Juliska | 19:32 | |
U Matěje | 19:34 | |
Špitálka | 19:35 | |
Dyrinka | 19:36 | |
Hanspaulka | 19:37 | |
Sušická | 19:38 | |
Bořislavka | 19:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost