trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 16:24 | |
Sibiřské náměstí | 16:26 | |
Goetheho | 16:27 | |
Nemocnice Bubeneč | 16:28 | |
Zelená | 16:29 | |
Na Santince | 16:31 | |
Juliska | 16:32 | |
U Matěje | 16:34 | |
Špitálka | 16:35 | |
Dyrinka | 16:36 | |
Hanspaulka | 16:37 | |
Sušická | 16:38 | |
Bořislavka | 17:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost