trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 11:41 | |
Sušická | 11:44 | |
Hanspaulka | 11:45 | |
Dyrinka | 11:46 | |
Špitálka | 11:47 | |
U Matěje | 11:48 | |
Juliska | 11:49 | |
Na Santince | 11:50 | |
Zelená | 11:52 | |
Nemocnice Bubeneč | 11:54 | |
Sibiřské náměstí | 11:56 | |
Hradčanská | 11:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost