trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Hradčanská | 08:12 | |
Sibiřské náměstí | 08:14 | |
Goetheho | 08:15 | |
Nemocnice Bubeneč | 08:16 | |
Zelená | 08:17 | |
Na Santince | 08:19 | |
Juliska | 08:20 | |
U Matěje | 08:22 | |
Špitálka | 08:23 | |
Dyrinka | 08:24 | |
Hanspaulka | 08:25 | |
Sušická | 08:26 | |
Bořislavka | 08:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost