trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 20:09 | |
Michelangelova | 20:10 | |
Plošná | 20:11 | |
Mokřanská | 20:12 | |
Myšlínská | 20:13 | |
Sklářská | 20:15 | |
Nádraží Hostivař | 20:17 | |
Gercenova | 20:19 | |
Řepčická | 20:20 | |
Boloňská | 20:22 | |
Na Vartě | 20:23 | |
Bolevecká | 20:24 | |
Livornská | 20:25 | |
Nové Petrovice | 20:26 | |
Poliklinika Petrovice | 20:27 | |
Wattova | 20:28 | |
Sídliště Petrovice | 20:29 | |
Jakobiho | 20:30 | |
Horčičkova | 20:33 | |
Háje | 20:35 | |
Modrá škola | 20:36 | |
Hněvkovského | 20:37 | |
Mikulova | 20:38 | |
Bachova | 20:39 | |
Litochlebské náměstí | 20:40 | |
Chodovská tvrz | 20:41 | |
Chodovec | 20:43 | |
Lihovar | 20:52 | |
Smíchovské nádraží | 21:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost