trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 20:34 | |
Na Planině | 20:34 | |
Ryšánka | 20:36 | |
Krčská | 20:37 | |
Budějovická | 20:39 | |
Brumlovka | 20:41 | |
Jemnická | 20:43 | |
Hadovitá | 20:44 | |
Ohradní | 20:45 | |
Michelská | 20:46 | |
Pod Jezerkou | 20:47 | |
Kloboučnická | 20:48 | |
Ukrajinská | 20:50 | |
Bohemians | 20:51 | |
Koh-i-noor | 20:53 | |
Kavkazská | 20:55 | |
Na Míčánkách | 20:57 | |
Bělocerkevská | 20:58 | |
Želivského | 21:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost