trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 10:19 | |
Na Planině | 10:19 | |
Ryšánka | 10:21 | |
Krčská | 10:22 | |
Budějovická | 10:24 | |
Brumlovka | 10:26 | |
Jemnická | 10:28 | |
Hadovitá | 10:29 | |
Ohradní | 10:30 | |
Michelská | 10:31 | |
Pod Jezerkou | 10:32 | |
Kloboučnická | 10:33 | |
Ukrajinská | 10:35 | |
Bohemians | 10:36 | |
Koh-i-noor | 10:38 | |
Kavkazská | 10:40 | |
Na Míčánkách | 10:42 | |
Bělocerkevská | 10:43 | |
Želivského | 11:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost