trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 09:48 | |
Želivského | 09:49 | |
Bělocerkevská | 09:51 | |
Na Míčánkách | 09:52 | |
Kodaňská | 09:53 | |
Čechovo náměstí | 09:55 | |
Bohemians | 09:56 | |
Ukrajinská | 09:58 | |
Kloboučnická | 10:00 | |
Pod Jezerkou | 10:01 | |
Michelská | 10:03 | |
Hadovitá | 10:04 | |
Jemnická | 10:05 | |
Vyskočilova | 10:06 | |
Brumlovka | 10:07 | |
Budějovická | 10:09 | |
Poliklinika Budějovická | 10:10 | |
Antala Staška | 10:11 | |
Ryšánka | 10:12 | |
Na Planině | 10:14 | |
Zelený pruh | 10:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost