trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 05:27 | |
Želivského | 05:28 | |
Bělocerkevská | 05:30 | |
Na Míčánkách | 05:31 | |
Kodaňská | 05:32 | |
Čechovo náměstí | 05:34 | |
Bohemians | 05:35 | |
Ukrajinská | 05:36 | |
Kloboučnická | 05:38 | |
Pod Jezerkou | 05:39 | |
Michelská | 05:40 | |
Hadovitá | 05:41 | |
Jemnická | 05:42 | |
Vyskočilova | 05:43 | |
Brumlovka | 05:44 | |
Budějovická | 05:46 | |
Poliklinika Budějovická | 05:47 | |
Antala Staška | 05:48 | |
Ryšánka | 05:49 | |
Na Planině | 05:51 | |
Zelený pruh | 06:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost