trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 10:04 | |
Na Planině | 10:04 | |
Ryšánka | 10:06 | |
Krčská | 10:07 | |
Budějovická | 10:09 | |
Brumlovka | 10:11 | |
Jemnická | 10:13 | |
Hadovitá | 10:14 | |
Ohradní | 10:15 | |
Michelská | 10:16 | |
Pod Jezerkou | 10:17 | |
Kloboučnická | 10:18 | |
Ukrajinská | 10:20 | |
Bohemians | 10:21 | |
Koh-i-noor | 10:23 | |
Kavkazská | 10:25 | |
Na Míčánkách | 10:27 | |
Bělocerkevská | 10:28 | |
Želivského | 11:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost