trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 08:48 | |
Želivského | 08:49 | |
Bělocerkevská | 08:51 | |
Na Míčánkách | 08:52 | |
Kodaňská | 08:53 | |
Čechovo náměstí | 08:55 | |
Bohemians | 08:56 | |
Ukrajinská | 08:58 | |
Kloboučnická | 09:00 | |
Pod Jezerkou | 09:01 | |
Michelská | 09:03 | |
Hadovitá | 09:04 | |
Jemnická | 09:05 | |
Vyskočilova | 09:06 | |
Brumlovka | 09:07 | |
Budějovická | 09:09 | |
Poliklinika Budějovická | 09:10 | |
Antala Staška | 09:11 | |
Ryšánka | 09:12 | |
Na Planině | 09:14 | |
Zelený pruh | 09:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost