jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
123
Šmukýřka - Kavalírka
trasa
zastávka
čas
Šmukýřka
16:56
vystoupit »
Průchova
16:57
vystoupit »
Naskové
16:58
vystoupit »
U Lesíka
16:59
vystoupit »
Cibulka
17:00
vystoupit »
Na Sklonku
17:01
vystoupit »
Schodová
17:02
vystoupit »
Kavalírka
17:24
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.