trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 00:36 | |
Nádraží Braník | 00:37 | |
Černý kůň | 00:39 | |
V Mokřinách | 00:40 | |
Na Lysinách | 00:41 | |
Korandova | 00:42 | |
Klánova | 00:43 | |
Filosofská | 00:44 | |
V Zátiší | 00:45 | |
Lhotka | 00:46 | |
Novodvorská | 00:47 | |
Sulická | 00:48 | |
Zálesí | 00:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost