trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Budějovická | 00:02 | |
Budějovická | 00:03 | |
Krčská | 00:04 | |
Na Strži | 00:05 | |
Na Staré cestě | 00:07 | |
Nádraží Krč | 00:08 | |
Višňová | 00:09 | |
Zálesí | 00:10 | |
Sulická | 00:12 | |
Novodvorská | 00:13 | |
Lhotka | 00:14 | |
V Zátiší | 00:15 | |
Filosofská | 00:16 | |
Klánova | 00:17 | |
Korandova | 00:18 | |
Na Lysinách | 00:20 | |
V Mokřinách | 00:21 | |
Černý kůň | 00:22 | |
Nádraží Braník | 00:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost