trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Braník | 15:51 | |
Nádraží Braník | 15:52 | |
Černý kůň | 15:54 | |
V Mokřinách | 15:55 | |
Na Lysinách | 15:56 | |
Korandova | 15:58 | |
Klánova | 15:59 | |
Filosofská | 16:00 | |
V Zátiší | 16:01 | |
Lhotka | 16:02 | |
Novodvorská | 16:03 | |
Sulická | 16:04 | |
Zálesí | 16:06 | |
Višňová | 16:07 | |
Nádraží Krč | 16:08 | |
Na Staré cestě | 16:09 | |
Ryšánka | 16:11 | |
Antala Staška | 16:12 | |
Poliklinika Budějovická | 16:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost