trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dubeč | 08:18 | |
Škola Dubeč | 08:19 | |
Za Pavilonem | 08:20 | |
Lázeňka | 08:21 | |
Dubeček | 08:22 | |
K Dubečku | 08:25 | |
Dolní Měcholupy | 08:26 | |
U Střediska | 08:27 | |
Za Nadjezdem | 08:28 | |
Továrny Hostivař | 08:29 | |
U Továren | 08:30 | |
V Nových domcích | 08:31 | |
V Chotejně | 08:32 | |
Myšlínská | 08:33 | |
Mokřanská | 08:34 | |
Plošná | 08:35 | |
Michelangelova | 08:36 | |
Skalka | 08:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost