trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 19:24 | |
Michelangelova | 19:25 | |
Plošná | 19:26 | |
Mokřanská | 19:27 | |
Myšlínská | 19:28 | |
Kablo | 19:29 | |
V Chotejně | 19:30 | |
V Nových domcích | 19:31 | |
U Továren | 19:32 | |
Továrny Hostivař | 19:33 | |
Za Nadjezdem | 19:34 | |
U Střediska | 19:35 | |
Dolní Měcholupy | 19:36 | |
K Dubečku | 19:37 | |
Dubeček | 19:40 | |
Lázeňka | 19:41 | |
Za Pavilonem | 19:42 | |
Škola Dubeč | 19:43 | |
Dubeč | 19:44 | |
Kolodějská obora | 19:47 | |
Pod Oborou | 19:48 | |
Kvasinská | 19:50 | |
Koloděje | 20:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost