trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dubeč | 13:48 | |
Škola Dubeč | 13:49 | |
Za Pavilonem | 13:50 | |
Lázeňka | 13:51 | |
Dubeček | 13:52 | |
K Dubečku | 13:55 | |
Dolní Měcholupy | 13:56 | |
U Střediska | 13:57 | |
Za Nadjezdem | 13:58 | |
Továrny Hostivař | 13:59 | |
U Továren | 14:00 | |
V Nových domcích | 14:01 | |
V Chotejně | 14:02 | |
Myšlínská | 14:03 | |
Mokřanská | 14:04 | |
Plošná | 14:05 | |
Michelangelova | 14:06 | |
Skalka | 14:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost