trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 10:54 | |
Michelangelova | 10:55 | |
Plošná | 10:56 | |
Mokřanská | 10:57 | |
Myšlínská | 10:58 | |
Kablo | 10:59 | |
V Chotejně | 11:00 | |
V Nových domcích | 11:01 | |
U Továren | 11:02 | |
Továrny Hostivař | 11:03 | |
Za Nadjezdem | 11:04 | |
U Střediska | 11:05 | |
Dolní Měcholupy | 11:06 | |
K Dubečku | 11:07 | |
Dubeček | 11:10 | |
Lázeňka | 11:11 | |
Za Pavilonem | 11:12 | |
Škola Dubeč | 11:13 | |
Dubeč | 11:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost