trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 19:48 | |
Balabenka | 19:50 | |
Novovysočanská | 19:52 | |
Balkán | 19:54 | |
Spojovací | 19:55 | |
Pod Táborem | 19:57 | |
Kolonie | 19:59 | |
Za Horou | 20:00 | |
Spolská | 20:01 | |
Sídliště Jahodnice | 20:02 | |
Jahodnice | 20:03 | |
Lomnická | 20:04 | |
Nádraží Dolní Počernice | 20:05 | |
Dolní Počernice | 20:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost