trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 12:18 | |
Balabenka | 12:20 | |
Novovysočanská | 12:22 | |
Balkán | 12:24 | |
Spojovací | 12:25 | |
Pod Táborem | 12:27 | |
Kolonie | 12:29 | |
Za Horou | 12:30 | |
Spolská | 12:31 | |
Sídliště Jahodnice | 12:32 | |
Jahodnice | 12:33 | |
Lomnická | 12:34 | |
Nádraží Dolní Počernice | 12:35 | |
Dolní Počernice | 12:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost