trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Rohožník | 08:48 | |
Rohožnická | 08:49 | |
Zbyslavská | 08:50 | |
Sudějovická | 08:51 | |
Újezd nad Lesy | 08:52 | |
Blatov | 08:55 | |
Na Vaňhově | 08:57 | |
Běchovice | 08:58 | |
Nádraží Běchovice | 09:00 | |
Obchodní centrum Černý Most | 09:07 | |
Černý Most | 09:09 | |
Černý Most | 09:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost