trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 13:18 | |
Balabenka | 13:20 | |
Novovysočanská | 13:22 | |
Balkán | 13:24 | |
Spojovací | 13:25 | |
Pod Táborem | 13:27 | |
Kolonie | 13:29 | |
Za Horou | 13:30 | |
Spolská | 13:31 | |
Sídliště Jahodnice | 13:32 | |
Jahodnice | 13:33 | |
Lomnická | 13:34 | |
Nádraží Dolní Počernice | 13:35 | |
Dolní Počernice | 13:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost