trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dolní Počernice | 16:53 | |
Nádraží Dolní Počernice | 16:54 | |
Lomnická | 16:55 | |
Jahodnice | 16:56 | |
Sídliště Jahodnice | 16:57 | |
Spolská | 16:58 | |
Za Horou | 17:00 | |
Kolonie | 17:01 | |
Pod Táborem | 17:03 | |
Spojovací | 17:05 | |
Balkán | 17:06 | |
Novovysočanská | 17:07 | |
Balabenka | 17:09 | |
Palmovka | 17:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost