trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 15:18 | |
Balabenka | 15:20 | |
Novovysočanská | 15:22 | |
Balkán | 15:24 | |
Spojovací | 15:25 | |
Pod Táborem | 15:27 | |
Kolonie | 15:29 | |
Za Horou | 15:30 | |
Spolská | 15:31 | |
Sídliště Jahodnice | 15:32 | |
Jahodnice | 15:33 | |
Lomnická | 15:34 | |
Nádraží Dolní Počernice | 15:35 | |
Dolní Počernice | 15:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost