trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 11:18 | |
Balabenka | 11:20 | |
Novovysočanská | 11:22 | |
Balkán | 11:24 | |
Spojovací | 11:25 | |
Pod Táborem | 11:27 | |
Kolonie | 11:29 | |
Za Horou | 11:30 | |
Spolská | 11:31 | |
Sídliště Jahodnice | 11:32 | |
Jahodnice | 11:33 | |
Lomnická | 11:34 | |
Nádraží Dolní Počernice | 11:35 | |
Dolní Počernice | 11:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost