trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dolní Počernice | 09:23 | |
Nádraží Dolní Počernice | 09:24 | |
Lomnická | 09:25 | |
Jahodnice | 09:26 | |
Sídliště Jahodnice | 09:27 | |
Spolská | 09:28 | |
Za Horou | 09:30 | |
Kolonie | 09:31 | |
Pod Táborem | 09:33 | |
Spojovací | 09:35 | |
Balkán | 09:36 | |
Novovysočanská | 09:37 | |
Balabenka | 09:39 | |
Palmovka | 10:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost