trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 07:54 | |
Balabenka | 07:56 | |
Novovysočanská | 07:58 | |
Balkán | 07:59 | |
Spojovací | 08:00 | |
Pod Táborem | 08:02 | |
Kolonie | 08:04 | |
Za Horou | 08:05 | |
Spolská | 08:06 | |
Sídliště Jahodnice | 08:07 | |
Jahodnice | 08:08 | |
Lomnická | 08:09 | |
Nádraží Dolní Počernice | 08:10 | |
Dolní Počernice | 08:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost