trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lysolaje | 13:32 | |
Lysolaje | 13:32 | |
Žákovská | 13:33 | |
Pod Hájem | 13:34 | |
Břetislavka | 13:36 | |
V Podbabě | 13:38 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 13:39 | |
Nádraží Podbaba | 13:40 | |
Čínská | 13:41 | |
Dejvická | 13:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost