trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 14:59 | |
Radnice Praha 6 | 15:01 | |
Sibiřské náměstí | 15:03 | |
Českomalínská | 15:04 | |
Rooseveltova | 15:05 | |
Zelená | 15:06 | |
Studentský dům | 15:07 | |
Národní technická knihovna | 15:08 | |
Thákurova | 15:09 | |
Dělostřelecká | 15:10 | |
Vozovna Střešovice | 15:13 | |
Sibeliova | 15:15 | |
Norbertov | 15:16 | |
Náměstí Před Bateriemi | 15:17 | |
Talichova | 15:18 | |
U Vojenské nemocnice | 15:19 | |
Vojenská nemocnice | 15:20 | |
Poliklinika Petřiny | 15:22 | |
Větrník | 15:24 | |
Petřiny | 15:25 | |
Sídliště Petřiny | 15:26 | |
Libocká | 15:29 | |
Litovický potok | 15:30 | |
Ruzyňská | 15:31 | |
Ruzyňská škola | 15:32 | |
Drnovská | 15:33 | |
Nádraží Ruzyně | 15:34 | |
Ruzyňský velkoobchod | 15:35 | |
U Prioru | 15:36 | |
Brodecká | 15:37 | |
Divoká Šárka | 15:39 | |
Divoká Šárka | 15:40 | |
Vlastina | 15:42 | |
Sídliště Na Dědině | 16:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost