trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 20:06 | |
Nemocnice Krč | 20:09 | |
Zálesí | 20:11 | |
Sídliště Krč | 20:12 | |
Tempo | 20:13 | |
Jalodvorská | 20:15 | |
U Zvoničky | 20:16 | |
Libuš | 20:17 | |
U Libušské sokolovny | 20:18 | |
Sídliště Písnice | 20:19 | |
Lipovická | 20:20 | |
Ke Březině | 20:21 | |
Písnice | 20:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost