trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tolstého | 10:27 | |
Bělocerkevská | 10:29 | |
Na Míčánkách | 10:30 | |
Kodaňská | 10:31 | |
Kavkazská | 10:32 | |
Koh-i-noor | 10:34 | |
Vršovický hřbitov | 10:36 | |
Bohdalec | 10:37 | |
Bohdalecká | 10:39 | |
Záběhlice | 10:40 | |
Pod Vinicí | 10:41 | |
V Korytech | 10:42 | |
U Lípy | 10:43 | |
Záběhlická škola | 10:45 | |
Topolová | 10:46 | |
Centrum Zahradní Město | 10:47 | |
Zahradní Město | 10:49 | |
Na Padesátém | 10:50 | |
Skalka | 11:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost