trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tolstého | 17:57 | |
Bělocerkevská | 17:59 | |
Na Míčánkách | 18:00 | |
Kodaňská | 18:01 | |
Kavkazská | 18:02 | |
Koh-i-noor | 18:04 | |
Vršovický hřbitov | 18:06 | |
Bohdalec | 18:07 | |
Bohdalecká | 18:09 | |
Záběhlice | 18:10 | |
Pod Vinicí | 18:11 | |
V Korytech | 18:12 | |
U Lípy | 18:13 | |
Záběhlická škola | 18:15 | |
Topolová | 18:16 | |
Centrum Zahradní Město | 18:17 | |
Zahradní Město | 18:19 | |
Na Padesátém | 18:20 | |
Skalka | 18:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost