trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tolstého | 10:57 | |
Bělocerkevská | 10:59 | |
Na Míčánkách | 11:00 | |
Kodaňská | 11:01 | |
Kavkazská | 11:02 | |
Koh-i-noor | 11:04 | |
Vršovický hřbitov | 11:06 | |
Bohdalec | 11:07 | |
Bohdalecká | 11:09 | |
Záběhlice | 11:10 | |
Pod Vinicí | 11:11 | |
V Korytech | 11:12 | |
U Lípy | 11:13 | |
Záběhlická škola | 11:15 | |
Topolová | 11:16 | |
Centrum Zahradní Město | 11:17 | |
Zahradní Město | 11:19 | |
Na Padesátém | 11:20 | |
Skalka | 11:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost