trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Michelangelova | 08:59 | |
Skalka | 09:01 | |
Na Padesátém | 09:02 | |
Zahradní Město | 09:04 | |
Centrum Zahradní Město | 09:06 | |
Topolová | 09:07 | |
Záběhlická škola | 09:08 | |
U Lípy | 09:10 | |
V Korytech | 09:11 | |
Pod Vinicí | 09:12 | |
Záběhlice | 09:13 | |
Bohdalecká | 09:14 | |
Bohdalec | 09:15 | |
Vršovický hřbitov | 09:17 | |
Koh-i-noor | 09:19 | |
Kavkazská | 09:21 | |
Slovinská | 09:22 | |
Tolstého | 09:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost