trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Michelangelova | 06:52 | |
Skalka | 06:54 | |
Na Padesátém | 06:55 | |
Zahradní Město | 06:57 | |
Centrum Zahradní Město | 06:58 | |
Topolová | 06:59 | |
Záběhlická škola | 07:00 | |
U Lípy | 07:02 | |
V Korytech | 07:03 | |
Pod Vinicí | 07:04 | |
Záběhlice | 07:05 | |
Bohdalecká | 07:06 | |
Bohdalec | 07:07 | |
Vršovický hřbitov | 07:08 | |
Koh-i-noor | 07:10 | |
Kavkazská | 07:12 | |
Slovinská | 07:13 | |
Tolstého | 07:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost