trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 22:56 | |
Terminál 2 | 22:57 | |
Schengenská | 22:58 | |
U Hangáru | 23:00 | |
Terminál 3 | 23:03 | |
K Letišti | 23:04 | |
Zličín | 23:14 | |
K Letišti | 23:22 | |
Terminál 3 | 23:23 | |
U Hangáru | 23:26 | |
Terminál 1 | 23:28 | |
Terminál 2 | 23:29 | |
Letiště | 23:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost