trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 11:17 | |
Terminál 2 | 11:18 | |
Schengenská | 11:19 | |
U Hangáru | 11:21 | |
Terminál 3 | 11:24 | |
K Letišti | 11:25 | |
Zličín | 11:35 | |
K Letišti | 11:43 | |
Terminál 3 | 11:44 | |
U Hangáru | 11:47 | |
Terminál 1 | 11:49 | |
Terminál 2 | 11:50 | |
Letiště | 11:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost