trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 23:22 | |
Terminál 2 | 23:23 | |
Schengenská | 23:24 | |
U Hangáru | 23:26 | |
Terminál 3 | 23:29 | |
K Letišti | 23:30 | |
Zličín | 23:40 | |
K Letišti | 23:48 | |
Terminál 3 | 23:49 | |
U Hangáru | 23:52 | |
Terminál 1 | 23:54 | |
Terminál 2 | 23:55 | |
Letiště | 23:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost