trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 21:56 | |
Terminál 2 | 21:57 | |
Schengenská | 21:58 | |
U Hangáru | 22:00 | |
Terminál 3 | 22:03 | |
K Letišti | 22:04 | |
Zličín | 22:14 | |
K Letišti | 22:22 | |
Terminál 3 | 22:23 | |
U Hangáru | 22:26 | |
Terminál 1 | 22:28 | |
Terminál 2 | 22:29 | |
Letiště | 22:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost