trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 11:02 | |
Terminál 2 | 11:03 | |
Schengenská | 11:04 | |
U Hangáru | 11:06 | |
Terminál 3 | 11:09 | |
K Letišti | 11:10 | |
Zličín | 11:20 | |
K Letišti | 11:28 | |
Terminál 3 | 11:29 | |
U Hangáru | 11:32 | |
Terminál 1 | 11:34 | |
Terminál 2 | 11:35 | |
Letiště | 12:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost