trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 07:17 | |
Terminál 2 | 07:18 | |
Schengenská | 07:19 | |
U Hangáru | 07:21 | |
Terminál 3 | 07:24 | |
K Letišti | 07:25 | |
Zličín | 07:35 | |
K Letišti | 07:43 | |
Terminál 3 | 07:44 | |
U Hangáru | 07:47 | |
Terminál 1 | 07:49 | |
Terminál 2 | 07:50 | |
Letiště | 07:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost