trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 20:36 | |
Terminál 2 | 20:37 | |
Schengenská | 20:38 | |
U Hangáru | 20:40 | |
Terminál 3 | 20:43 | |
K Letišti | 20:44 | |
Zličín | 20:54 | |
K Letišti | 21:02 | |
Terminál 3 | 21:03 | |
U Hangáru | 21:06 | |
Terminál 1 | 21:08 | |
Terminál 2 | 21:09 | |
Letiště | 21:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost