trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 13:47 | |
Terminál 2 | 13:48 | |
Schengenská | 13:49 | |
U Hangáru | 13:51 | |
Terminál 3 | 13:54 | |
K Letišti | 13:55 | |
Zličín | 14:05 | |
K Letišti | 14:13 | |
Terminál 3 | 14:14 | |
U Hangáru | 14:17 | |
Terminál 1 | 14:19 | |
Terminál 2 | 14:20 | |
Letiště | 14:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost